דף הבית >>הלבנת שיניים >>הלבנת שיניים
שם הרופא:
לפי טיפול: 
לפי אזור:  

ברוכים הבאים לשן בינה, פורטל רפואת השיניים של ישראל!


חדשות רצות


חדשות רצות


חדשות רצות

הלבנת שיניים

  

הלבנת שיניים

 

לא הרבה אנשים אוהבים רופא שיניים, אבל כל מה שקשור לאסתטיקה של השן ולא כרוך בכאב, למה לא ? הלבנת שיניים היא אחד הטיפולים הפופולאריים היום בתחום השיניים. יש כאלה המעדיפים לעשות זאת אצל השיננית ואילו האחרים מנסים למצוא מזלם באחד מהמוצרים.

לפני שנבין מה כדאי ואיך לעשות הלבנת שיניים, הבה וננסה להבין קצת יותר אודות צבע השיניים, המבנה והתהליך. צבע השן מושפע מגורמים רבים, סביבתיים וגנטיים, כמו בכל תחום כמעט ברפואה. עם ההתבגרות השיניים מצהיבות, במיוחד אצל מעשנים ואלה שלא שמרו על היגיינת שיניים במהלך השנים וזה כולל תזונה לקויה. הלבנת שיניים לסוגיה יכולה לפתור מצוין את הבעיות הללו ולהותיר לכם שיניים לבנות בתנאי שלא תשובו לסורכם.

כיום אפשר לבצע הלבנת שיניים גם בבית וגם אצל הרופא. התוצאות נשמרות בין מספר חודשים לשנתיים. החומרים הביתיים מבוססים על מי חמצן או ג'ל. לא כולם מסתדרים עם זה.

 

מתי להתחיל ומי צריך הלבנת שיניים ?

היום בעיקר חתנים, כלות, שחקנים או כוכבים לפני הופעות או שמחות, הולכים על הלבנת שיניים. לרוב הם עושים זאת אצל הרופא.

ילדים בני 14 ומטה לא כדאי לבצע הלבנת שיניים. גם כאלה בעלי שיניים שצבען נוטה לאפור עדיף שלא יעשו כי התוצאות לא יורגשו אצלם. כל מי שיש לו סתימות, כתרים, או שיניים מלאכותיות לא כדאי לעשות. יהיו הבדלי גוונים במקרים אלה והפה ייראה לא אחיד.

על כל פנים התייעצות עם רופא השיניים תסייע לכם להגיע להחלטה.

תופעות לוואי בהלבנת שיניים
תתכן רגישות לקור או לחום ולעיתים רחוקות צריבה בחניכיים. ברוב המקרים אין תופעות לוואי.

הלבנת שיניים במרפאת שיניים

מדובר בדרך המקובלת , המקצועית והמהירה, אם כי יקרה, להלבנת שיניים. לכן, רופאי השיניים אוהבים הלבנות כי מדובר בעבודה קלה ולא מלוכלכת וניתן לגבות עליה כסף רב. לצערם של הרופאים נכנסו תכשירים רבים שעושים עבודה יפה מאוד על השיניים (למרות שהרופא יגיד לכם אחרת.

 במה כן צודקים הרופאים ? בפרק הזמן בו ניתן לראות תוצאות. הלבנת שיניים במרפאה נותנת תוצאות מהיום למחר, וזה כיוון ששם החומר שמורחים מופעל על ידי אור. היום יש כבר שימוש בלייזר כדי להפעיל את מי החמצן. אז נשארו באור. הטיפול אורך כשעה

בחנות תוכלו למצוא חומרי הלבנת שינים.  ;                              

 

 

מחיר הלבנת שיניים לצרכן הסופי הוא בין 2000- 420

אגב, הרופאים משתפים פעולה גם בדרך קניית תכשירים ושימוש בבית. הם מתאימים לכם מעין סד מחומר גמיש ואלסטי המכיל ג'ל בעל חומר מלבין. התהליך יחסי אבל זה עובד למי שיש סבלנות .

כיון שכל התהליך מלווה על ידי רופא, הוא מצוין. היתרון הוא המחיר – לא יותר מ-1500 בשביל שיניים לבנות.

כל רופאי השינים טוענים כי לפני צבע שיניים או הלבנת שיניים. חשוב לבצע ניקוי שיניים אצל שיננית ותהליכים היגייניים כמו שאתם יודעים.  אם אתם לא רוצים את שיטת הסד, לכו על עשה זאת בעצמך והלבינו בבית . תכשירי הבית עדינים יותר והם מכילים פחות חומר פעיל. מחיר חומר הלבנת עיניים כמו של CREST WHIT  STRIPS עלות קרוב ל-250 שח.