דף הבית >>השתלת שיניים >>השתלת שיניים
שם הרופא:
לפי טיפול: 
לפי אזור:  

ברוכים הבאים לשן בינה, פורטל רפואת השיניים של ישראל!


חדשות רצות


חדשות רצות


חדשות רצות

השתלת שיניים

 

אם גם אתם מחפשים רופא מקצועי שיוכל לבצע השתלות שיניים עבורכם, הסיפור שלי ללא ספק יכול לעניין אתכם. לא מזמן השתחררתי מהצבא, וכחלק מהטיפולים שניגשתי לעשות לאחר הצבא - גיליתי שיש צורך בעקירה של מספר שיניים וביצוע של השתלת שיניים מלאכותיות וחדשות. התחלתי לברר אצל רופאים מהי השיטה הכי טובה לביצוע ההשתלה. בסופו של דבר הבנתי שעבור אדם כמוני - השתלה תחת סדציה עמוקה, קרי - הרדמה כללית, היא השיטה הטובה ביותר.

למי ה-סדציה מתאימה?

רופא השיניים שלי הסביר לי מדוע דווקא סדציה עמוקה מתאימה מאד לתהליך של השתלות שיניים עבור אנשים מסוימים. הדבר נובע בין השאר, משום שלאנשים רבים יש חרדה די עמוקה מטיפולי שיניים, והסדציה מרגיעה אותם. לי דווקא הייתה בעיה קצת שונה מחרדה. אני לא באמת חרד מרופא השיניים, אבל יש לי קיבה רגישה יחסית. טיפולי שיניים מאז ומתמיד עוררו אצלי בחילה ואפקט הקאה בגלל החיטוט של הרופא בתוך הפה ואזור הלוע. באמצעות השתלת שיניים עם סדציה עמוקה, רפלקס ההקאה נרגע ולמעשה נחלש - וכך ההשתלה יכולה לעבור במהירות וביעילות. כשניגשתי לטיפול של השתלת שיניים, הרופא אכן ביצע הרדמה כללית ולא חשתי דבר. חשוב לדעת שלא לא נרדמתי לגמרי ויכולתי להמשיך לתקשר עם הרופא, ולדווח לו אם אני מרגיש משהו.

ממשיכים הלאה בחיים

אחרי שעברתי השתלת שיניים באמצעות סדציה עמוקה, לא הרגשתי כלל שעקרו לי שיניים והשתילו שיניים חדשות. ההרגשה הייתה רגילה לחלוטין, ותוך תקופת הסתגלות קצרה למדי, כבר יכולתי לאכול ולדבר כרגיל. אנשים, שלא סיפרתי להם שעברתי השתלות שיניים, אפילו לא חשו בהבדל הקל. במילים אחרות - היה הליך מהיר ויעיל, שהחזיר אותי תוך זמן קצר לחיים רגילים לחלוטין.