דף הבית >>השתלת שיניים >>סיפור על השתלת שיניים
שם הרופא:
לפי טיפול: 
לפי אזור:  

ברוכים הבאים לשן בינה, פורטל רפואת השיניים של ישראל!


חדשות רצות


חדשות רצות


חדשות רצות

סיפור על השתלת שיניים

 

כל חיי נחשבתי לאיש רגוע יחסית. אשתי והילדים תמיד אמרו שאני משרה עליהם שלווה וביטחון. כל זה עד ליום שבו הייתי צריך לעבור עקירה וגם השתלת שיניים. לא ידעתי כל כך איך להסביר את המצב שלי למשפחה - כבר בילדותי פחדתי מאד מרופא השיניים, והייתי עושה הכל כדי להימנע מהפגישה איתו. שמרתי על היגיינת פה ברמה הגבוהה ביותר שיכולה להיות, אולם הגיל עשה את שלו, ומצב השיניים שלי אינו כמו מלפני 30 שנה - ולכן צריך לעבור השתלות שיניים. אז איך עשיתי זאת בסופו של דבר?

הבחירה של הרופא שנתן הכל

כשחיפשתי רופא שיניים מוצלח (והרי מימי לא הלכתי לרופא שיניים!), חיפשתי רופא שמומחה בביצוע של השתלות שיניים עבור מטופלים "בעייתיים" כמוני. להפתעתי, גיליתי שיש רופאים שזה בדיוק סוג ההתמחות שלהם. כשביררתי יותר לעומק התברר לי, שהיום השתלות שיניים הן תהליך שונה מבעבר. היום אפשר לסיים את כל העניין תוך זמן קצר - כאשר הטיפול העיקרי נעשה ביום אחד, ואחריו יש טיפול נוסף קצר מאד. כמו כן, הוברר לי כי במהלך הניתוח, שאני יכול לבחור להיות במצב של הרדמה מלאה - כך הגוף נכנס למצב של רוגע ושלווה, והחרדה פשוט נעלמת. יש אפילו רופא שהציע שבזמן שאעבור השתלת שיניים, אני גם אעבור טיפול רפלקסולוגי במקביל - גן עדן של ממש.

הטיפול עבר בהצלחה

בסופו של דבר אכן בחרתי ברופא שנתן את כל השירותים למטופל שכמותי - עברתי הרדמה מקצועית ומלאה. תוך כדי עברתי גם טיפול רפלקסולוגי מתקדם. עברתי השתלת שיניים מהירה ותוך יום אחד בלבד השתלים היו אצלי בפה. המלצתי על הרופא לכל החברים שלי שהיו צריכים לעבור השתלת שיניים בפתח תקווה - ומאז החיים שלנו נראים אחרת לגמרי.

למידע נוסף אודות השתלת שיניים, הלבנת שיניים ושאר טיפולים אנו מזמינים אתכם להמשיך לגלוש באתר.