דף הבית >>רפואת שיניים >>כל המעלות במרפאת שיניים מומחים
שם הרופא:
לפי טיפול: 
לפי אזור:  

ברוכים הבאים לשן בינה, פורטל רפואת השיניים של ישראל!


חדשות רצות


חדשות רצות


חדשות רצות

כל המעלות במרפאת שיניים מומחים

 

מרפאת שיניים מומחים מרכזת סוגים שונים של טיפולים תחת קורת גג אחת. היתרונות הגדולים של המרפאה באים לידי ביטוי ברמה גבוהה של מקצועיות, שימוש במכשור מתקדם ומתן הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות

מרפאת מומחים היא הדוגמא הטובה ביותר לשינויים שעברו על תחום רפואת השיניים. הסמכה ברמה גבוהה מאפשרת כיום ריכוז מומחים תחת קורת גג אחת ומתן סוגים שונים של שירותים עבור הלקוחות. במרפאת מומחים ניתן לרכז את כל שלבי הטיפול ולתת מענה לצרכים הקשורים להשתלות שיניים, שיקום פה וחניכיים, יישור שיניים, ציפוי שיניים והלבנת שיניים. בנוסף, במרפאה מחזיקים במכשור הנדרש על מנת לבצע טיפולי שיניים בסיסיים כגון:

·       טיפול שורש

·       חריקת שיניים

·       טיפולי שיניים בהרדמה חלקית, מלאה או עם גז צחוק

·       סתימה לבנה

·       טיפולי שיניים בלייזר

·       טיפולי שיניים בהריון ולחולי סוכרת

המרפאה מנוהלת על ידי רופאים מקצועיים ונמצאת תחת פיקוח של הגופים הרשמיים. נוח להגיע למרפאה, לתאם תור או להגיע לפגישת ייעוץ לא מחייבת. מרפאת שיניים מומחים נמצאת בקרבת איזורי אוכלוסייה גדולים והיא פתוחה בשעות נוחות, לעיתים גם לרבות ימי שישי וערבי חג. המרפאה משנה לחלוטין את היחס לטיפולי שיניים והיא מופעלת על בסיס ערכי אמינות, מחויבות ומיומנות.

למה לפנות למרפאת שיניים מומחים?

יש כמה סיבות שיכולות להסביר מדוע כדאי לפנות למרפאת שיניים מומחים גם במחיר כספי גבוה יותר:

א. כי אין תחליף לרמה גבוהה של מקצועיות - בתחום רפואת השיניים אין מקום לטעויות ואין תחליף לרמה גבוהה של מקצועיות. רשלנות רפואית עלולה לגרום נזקים בלתי הפיכים לחניכיים, לשיניים ולדימוי העצמי של המטופל. מי שרוצה לצמצם משמעותית את הסיכון לרשלנות מן הסוג הזה צריך לפנות למרפאת מומחים ולהפסיק להתפשר.

ב. בגלל המכשור - ביקור קצר במרפאת מומחים יכול לשפוך אור על הערך המוסף של המקום. המכשור המתקדם, הציוד החדשני והטכנולוגיה הם חלק חשוב בהפעלת המרפאה. משאבים רבים מושקעים מדי שנה על מנת לשמור על זמינות המכשור הטוב ביותר בעולם. המכשור מקצר את משך ההחלמה לאחר הטיפולים והוא גם מונע כאבים ומפחית חרדות.

ג. בזכות הייעוץ - אפשר לתאם פגישת ייעוץ בחינם וללא התחייבות מול נציגי מרפאת שיניים מומחים. פגישת ייעוץ היא דרך מצוינת לשמוע על שיטות טיפול שונות, להשוות בין טכניקות ולקבל החלטה מושכלת. את הפגישה מקיימים באופן דיסקרטי לחלוטין ובצורה שנותנת מענה על צרכי הלקוחות. הייעוץ תורם לשיתוף פעולה בין המטופל והמומחים והוא מוכיח את עצמו בסיום הפרוצדורה הרפואית.

 

לסיכום, מומחים המרוכזים במרפאה מציעים מגוון רחב של טיפולי שיניים למטופלים בכל הגילאים. כדאי להגיע לפגישת ייעוץ לא מחייבת במרפאה ולבדוק מקרוב את רמת המקצועיות, את המכשור ואת התנאים הייחודיים.