דף הבית >>רפואת שיניים בישראל
שם הרופא:
לפי טיפול: 
לפי אזור:  

ברוכים הבאים לשן בינה, פורטל רפואת השיניים של ישראל!


חדשות רצות


חדשות רצות


חדשות רצות

רפואת שיניים בישראל
  ירוקים הינו פורטל מידע

שן בינה הינו פורטל רפואת השיניים הגדול בישראל

צוות אתר שן בינה מבקש את ההורים והילדים,  לשלוח אלינו תמונות וסיפורים מעניינים אודות חוויות נעימות ונעימות פחות, שעברתם בעת טיפול אצל רופא השיניים שלכם...

שן בינה הינו פורטל המתעדכן באופן שוטף בתכנים בתחומים הקשורים לבריאות הפה והלסת, תכנים כגון: טיפולי שיניים לילדים, טיפולי שורש, עקירות, ניתוחי חניכיים, יישור שיניים, וטיפולי שיניים בעת הריון ואחרי לידה ונושאים רבים נוספים הקשורים לרפואת השיניים.
תוכלו למצוא באתר גם תכנים שלכם של משפחות בישראל אשר שטפו אותנו בחוויות בעת ביקור אצל רופא השיניים ועוד שאלות ותשובות של המומחים אודות בעיות שלכם הקשורות לרפואת שיניים.
 

צוות אתר שן בינה ישמח לקבל הערות, בקשות לשיפור או תוספות רלוונטיות אחרות שעשוית לעזור לכולנו לשמור על ההנאה בעת ביקור אצל רופא השיניים. במידה וברצונכם לשאול ולהעלות בעיות המטרידות אתכם, או אם ברצונכם לקבל יעוץ מקצועי חינם, בקשר לבעיות שיניים וחניכיים, צרו עמנו קשר, נשמח לשמוע מכם וכמובן לעזור.

המטרה של האתר להביא לידיעת הציבור כל חומר ומענה הקשור לתחום רפואת השיניים ולבריאות השיניים והחניכיים, אנו מזמינים אתכם לחלוק עימנו חוויות מיוחדות ולשאול את המומחים שאלות.

באהבה
צוות שן בינה